reklam ndriquese me led

Shitet nga: Arben gashi 05 Shk 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes driten per reklam drita osht 2m me 0.60cm drita osht me led mrena dhe ka qmimin 150 euro vlen te ceket se edhe mbishkrimin ja baj me qat qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim