reklama 2 m

Shitet nga: arben 11 Qer 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet reklama 2 m me 1m. Palohet I ka kembet dhe perdoret per prezantime apo per reklamime. Eshte e re. Cmimi 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim