shes Arrshaf te kumbullave te thare natyral

Shitet nga: Dardi 21 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes arrshaf te kumbullave te zeza e te bardha, te thara ne diell krejt bio nga fshati, te shendetshme per gjithe moshat e sidomos ata qe kane probleme me hemorroide dhe kapslleke eshte shume efikas, na telefononi ne viber.
Kg.4 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim