shes Gjenerator disel silent

Shitet nga: denis 31 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje te regullt me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim