shes aronia

Shitet nga: naim 08 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Aronia te shendosha me certifikat nga Danimarka .Mundeni me i porosit dhe mbrenda dites mundeni edhe ti mbjellni.fidanet jan te gjata 20-40 cm,dhe te certifikuara nga instituti per bimesi.Kan rrenje te forta dhe shum te plota.Vetem blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim