shes fidane te aronies

Shitet nga: naim 14 Pri 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
shes fidane 2 vjeqare te aronies te verifikuara dhe te certifikuara ne Danimark
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim