shes nr 044727737

Shitet nga: anton 02 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet numri telefonit esht i pa perdorun dhe menjeher mund te qes ne emrin e pronarit te ri

044727737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim