shesim flija me saq si dhe shporetit

Shitet nga: tringa 18 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim flija ,pite 20 euro tepsia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim