Shitet placi afer gorenjes dhe kohes ditore

Shitet nga: Eco Vita Dje 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet placi ne lagje logreda afer gorenjes dhe kohes ditore, placi ka 4 ari , cmimi 16000 euro per ari.,
Ka infrastrukture rrugore, kanalizim, ujesjelles, rryme


Tel. 049123275
Viber. +38349123275
Whatsapp. +38649123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim