SHITET PRINTERI XEROX 200 EURO (URGJENT)

Shitet nga: Ariani 30 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet printeri i firmes XEROX
Printeri eshte ne gjendje te rregullte
Priton ne format a4 dhe a3 deri ne 300 grame fleten.
Cmimi: 200 Euro

Tel & Viber:
+383 49 578 555
Email:
thedurimi@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim