shitet sera

Shitet nga: Hamdi 03 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
sera esht 8 metra e gjer dhe 32 metra e gat esht e ne gjendje të mir pa asnjë dëmtim
TË INTERESUARIT KONTAKTONI NE NUMRIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim