udhetoj per Gjermani

Shitet nga: fadil 09 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prej dates 22 gusht, udhetoj per Gjermani, dhe nese dikush shkon me makinen e tij, permes Malit te zi, jo permes Serbis, dhe e ka nje vend te lire, ja kompenzoj nje pjes te hargjimeve rrugore.
Tel: 044 969 254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim