Kerkoj dy bashkebanuese femra..

Shitet nga: arbenita 31 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj dy bashkebanuese femra (studente). Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit mbrapa Gjinokologjis te Farmed-i, shume afer Fk. Teknik dhe Fk. te Mjeksis.
Banesa ka kete renditje: nje dhome me dy shtreter e pershtatshme per dy vajza, kuzhine ndaras nga dhomat, banjo, koridor dhe ballkon.
Ka kushte shume te mira banimi.
Qmimi per person eshte 60 dhe rryma e perbashket, shpenzime tjera i paguan pronari.
Per me shume kontaktoni ne nr. 049138062 dhe 049135422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim