■■■■■■ SUPER OFERTA BANES vetem 550euro/m2 e gat..

Shitet nga: luani 05 Gsh 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
SHES BANESEN NE PRISHTIN TE MAT 1 RR . MUHARREM FEJZA BANESA ESHTE E GATSHME PER BANIM SHITET ME SUPER OFERTTT DHE ME TE LIR NE TREG TE PRISHTINES
KA 87M2 KA KETE PERBERJE

mar vetur kompenzim golf 6-7

KATI 4
--- 2 DHOM
--- 1 SALLON ME --- KUZHIN
BALLKON

----- KATI 2POSEDON LIFT GJERMAN

----- UJ 24 OR

---- PARKING


LE TE KONTAKTOJN VETEM PERSONAT SERJOZ !!!

QMIMI 570 euro metri
TEL
+37744 623 897

viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim