-- BANESAT NE SHITJE -Deri 36 muaj PA KAMAT

Shitet nga: Elisah Isufi 28 Sht 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
BANEAS BANESA ME QMIME ME TE MIRA NE TREG


Kompleski

SHITEN BANESAT

Është nje projekt i cili gjendet ne rrugen SHaqir Ingrishta lagjia Mati 1 ne Prishtine, permban ne vete mbi 350 Banesa.
Ky projekt eshte planifikuar qe ti permbushe te gjitha nevojat e juaja si:Planet e banesave me siperfaqe te ndryshme,
Distanca e madhe ne mes te objekteve,
Hapsirat gjelbruse,
Furnizim te rregullt me energji elektrike 24h,
Uje i pijshem permes sistemit te filtrimit 24h,
,
Sigurim ne hyrje te objekteve 24h,

Parking nentokesor per qdo familje,

OBJEKTI ESHTE I PAISUR ME LEJE NDERTIMI

52 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, banjo, teras. Pamja Lindje
55 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, banjo, teras. Pamja Perendim
77 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, teras. Pamja Lindje
86 .2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, WC, teras. Pamja Perendim
87.9 m2....Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, teras. Pamja Lindje

115.9m/2..Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder me banjo dhe teras, dy dhoma gjumi per femij, banjo, teras.Pamja Lindje-Jug

Ejani edhe Binduni Per Kualitetin.

Telefon Kantakti vala + 377 (0) 44 / 544 881 dhe Ipko +386 (0) 49 186 363
Ipko eshte edhe me viber .

email elisahisufipr@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim