>>>Ka filluar shitja e Banesave ne lagjene muha..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA 15 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat me kuadratura te ndryshme ne lagjen e muhaxherve afer hotel ambasadorit
eshte nje projekt super i ndertuar dhe ka leje ndertimi, ka qasje te lehte ne rruget e qytetit ka diell te mjaftushem, objekti ka vendparkingje,ka 60% gjelberim dhe 40% ndertim si askund ne Prishtine,cmimi per m2 eshte 900Euro.
nr per kontakt 045 588 135 dhe 044 249 654
qmimet jane te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim