** Leshoj Banes me Qera ** Bregu i Diellit Rr.Eq..

Shitet nga: Donat 10 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Lokacioni: Bregu i Diellit - Rr.Eqrem Qabej.
Siperfaqja: 80 m2 , dy dhoma gjumi dhe dhoma e dites me kuzhin , banjo , taras.
Banesa renditet ne katin II, poashtu eshte e mobiluar me gjitha elementet e nevojeshme per banim.
Banesa mund te leshohet si per familjar ashtu dhe student.
Pres thirrje serioze.
Ju pershendes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim