---SHITEN BANESAT NE PRISHTINE --- Oferta Me e M..

Shitet nga: Elisah Isufi 18 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
KOMPLEKSI AFARIST BANESOR HIG CENTER-Kompleksi HIG CENTER është i pajisur me Aktvendimin mbi Lejen Ndërtimore,


HIG CENTER

SHITEN BANESAT

Është nje projekt i cili gjendet ne bulevardin Enver Maloku lagjia Mati 1 ne Prishtine, permban ne vete mbi 350 Banesa dhe Qendren Tregtare me Wellness.
Ky projekt eshte planifikuar qe ti permbushe te gjitha nevojat e juaja si:Planet e banesave me siperfaqe te ndryshme,
Distanca e madhe ne mes te objekteve,
Hapsirat gjelbruse,
Furnizim te rregullt me energji elektrike 24h,
Uje i pijshem permes sistemit te filtrimit 24h,
Uje te ngrohte dhe ngrohje 24h,
Sigurim ne hyrje te objekteve 24h,
Vezhgim me kamera dhe alarme per mbrojtjen e pasuris tuaj,
Parking nentokesor per qdo familje,
Qendren Tregtare me mbi 30,000 m2
Qendren per Argetim,
•Qendren Wellnes (Pishinat dhe Saunat),
Ne secilin koridor te perbashket sistem per klasifikim dhe hudhjen e mbeturinave

OBJEKTI ESHTE I PAISUR ME LEJE NDERTIMI

46,2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, banjo, teras. Pamja Lindje
58.2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, banjo, teras. Pamja Perendim
80.2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, teras. Pamja Lindje
81.2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, WC, teras. Pamja Perendim
82.9 m2....Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, teras. Pamja Lindje
83.7 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, WC,banjo, teras.
84.4 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, Depo, teras, Pamja Lindje.
87.5 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, WC, Depo, teras. Pamja Perendim
94.2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, WC, depo, teras. Pamja Perendim
115.9m/2..Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder me banjo dhe teras, dy dhoma gjumi per femij, banjo, teras.Pamja Lindje-JugPer infromacione Shtes
Na kontaktoni
telefon Vala 044 544 881 dhe \
Ipko 049 186 363
Email ; shesimbanesa@gmail.com
facebook.com/shesim.banesa1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim