# 163 BANES me QERA te AMBASADORI ( te muhaxhert )

Shitet nga: Banesa 10 Pri 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
BANES ME QERA .

Banesa gjindet ne lagjen e Muhaxherve afer Xhamis, ne katin e pare dhe ka kete renditje :


2 dhome gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 wc


Per me shume kontaktoni ne nr : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim