BANES 2 DHOMSHE NE MAT 1

Shitet nga: Blerim Mehmeti 13 Gsh 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Shes (ndrroj me ma te madhe) banesen ne Prishtine, Mat 1-Lagja e Spitalit te nd. Hoxha (200m nga rrethi i Eulexit),
kati i 3.
58m2 maksimalisht te shfytzume me:
sallon,
kuzhin,
dhome gjumi,
banjo,
koridor dhe
ballkon.
GARAZHA prej 13.5m/katror.
Jane ne shitje edhe kuzhina dhe mobiljet e tjera, me çmime shum te arsyeshme.

Banesa e banueshme prej 4 vitesh; e kthyer kah juglindja - me shum drite dhe e ngroht dimrit, e fresket veres. Ka izolim te mire, nxemje qendrore individuale, dyer gjermane shum kualitative dhe estetike, gjithashtu parket dhe pllaka te kualitetit te lart.
Ndertesa ka edhe lift dhe oborr.
Shkolla dhe disa qerdhe jan afer, gjithashtu edhe disa dyqane ushqimore, fitnes, etj.
Shitet nga vet pronari, dokumentacioni ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim