BANESA NE ARBERI

Shitet nga: DRENI 14 Gsh 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 137 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE ARBERI-ISH DRAGODAN
BANESA GJINDET NE KATIN E 2 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
3 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim