- Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

Shitet nga: Urban City Sot 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
- Ofrojm për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Mati 1 ndërtuar nga Baruti Group në kompleksin Erta
Elegancë dhe stil i lartë arkitektonik, kompleks me objekte vetëm 5 kate, i cili po ndërtohet në lagjen Mati 1
Me hapësirë gjigante prej 50.000m², ku 70% e saj është hapësirë e gjelbëruar, ky kompleks ofron një komoditet të lartë banimi për ju dhe familjen tuaj.
Investimi në kompleksin Erta është shumë cilësor gjithnjë duke aplikuar materiale me kualitet të lartë europian.


- Përshkrimi i banesës

- Banesë me sipërfaqe | 55m2 | Kati 1 |
Renditja : | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | Banjo | Parahyrje | Ballkon |
E gatshme për banim në Qershor 2019!

- Çmimi: Me marrveshje!

- Për më shumë informata kontakto
- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber|
- Tel +383 45 433 055
- E-mail: urban.city@outlook.com
- Mund të na gjeni edhe në Facebook
- https://www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim