Banesa te Gjykta e Qarkut - N.SH." AKS A..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 16 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne qender te Prishtinës në bllokun e banesave perball Gjykatës së Qarkut në Prishtinë.

Banesa ndodhet ne katin e parë të banimit mbi lokalet biznesoredhe ka kete renditje :
- dhomen e pritjes
- kuzhinen
- dy dhoma te fjetjes
- banjon dhe
- ballkoni i lidhur me terase 37m2.

Ju ofrojme mundesi kembimi me nje shtepi ne Prishtine.

Çmimi me marrveshje .

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim