Banesa 52ne Prishtine ne rrugen per Matiqan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise Komfort 24 Gsh 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Prishtine, rruga per Matiqan
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banese ne shitje ne Prishtine ne rrugen per Matiqan. Kati i dyte 52 metra katror, e gatshme per banim. Banesa mund te shitet edhe e mobiluar. Banesa ka gjithashtu edhe garazhen per veture por qe ajo shitet extra. Çmimi sipas marreveshjes. Per me shume kontakto Agjensioni Komfort ne tel: 00377 44661785 (viber) dhe 049 503 513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim