Banesa luksoze ne lagjen Mati1 te banesat e ba..

Shitet nga: tomorr shehu 19 Gsh 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Banesat në shitje
Shiten banesa luksoze ne lagjen Mati1 te banesat e bardha.
Janë në fillim të rrugës, prapa ndërtesës Princesha.
Banesat janë ndërtim i ri, me leje ndërtimi dhe me dokumentacion të plotë.
Përkthim-bartje të menjëhershme të pronës në emër të blerësit.
Çdo banesë është në madhësi prej 200 m2 dhe përbëhet nga:
Dhomë e qëndrimit ditor
Kuzhina
Tryezari
4 dhoma të gjumit
2 banjë (njëra në dhomën kryesore të fjetjes)
1 WC për mysafir
Korridoret e mëdha
Ballkon në dhomën e ditës
Ballkon në dhomat e fjetjes
Banesat janë plotësisht të përfunduara dhe të banueshme
Çdo banesa ka garazhin
Çdo banesa ka edhe podrumin
Blerësi po ashtu mund të shfrytëzoj terasën prej 220m2 në nivelin më të lartë (me marveshje)
Këto banesa përbëjnë një ndërtesë dhe nuk ka banesa të tjera.
Çmimi i shitjes është shumë i volitshëm.
Të gjithë të interesuarit të lajmërohen në numrat e telefonit:
044-179-789 049-179-789 044-127-662 /049-127-662 045-435-796
Shitja bëhet direkt nga pronarët.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim