OFERTAT NGA - N.SH. “ AKS AGENCY "

Shitet nga: AKS AGENCY 29 Gsh 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
SHUMË SHTËPI NË PRISHTINË - NSH "AKS AGENCY"..
SHESIM SHUMË SHTËPI - VILLA DHE BANESA NË PRISHTINË: LAGJIA " NIC " 3 SHTËPI , VETERNIK DY SHTËPI, NË ARBËRI DY SHTËPI, NË KOLOVICË DY SHTËPI, NË RRUGËN E BLEDIT NJË SHTËPI, NË SOFALI NJË SHTËPI, NË QENDRESË NJË SHTËPI.
.

Ne ju ofrojmë banesa në objektet më moderne të qytetit në Lagjen e Spitalit ne kompleksin “ RELAX 4 “ dhe “ RELAX 5 “ me çmime shumë të volitshme, me kredi pa kamatë për tri dhe pesë vite, me pjesmarrje 40 %.

Gjithashtu ne ju ofrojmë edhe banesa në Obiliq në objektin e ri në rrugën e Shkupit me çmime shumë të lira.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH : AKS AGENCY "
Tel :044 361 089 ; 045 903 902.
E-mail : aks-agency@hotmail.com
______________________________
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim