Shitet Banesa ne Bregun e Dillit

Shitet nga: bajram 18 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: B.Dillit E.Maloku H.9 N 14
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Dillit mbrapa postes te vogel kati i IV, Banesa e ka ni orjetim shum te bukur dhe e rregulluar pa asni vrejtje,eshte e mobiluar ka 2 dhoma gjumit , tapezeri ndaras dhe kuzhina ndaras salloni ,2 banjo per ma shum informata mundeni te kontaktoni ne numer telit ose ne viber ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim