Urgjent shitet Banea ne Bregun e diellit II

Shitet nga: Jon Krasniqi 17 Shk 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne bregun e diellit II, Blloku 41, hyrja 2; kati i 5, nr.22; Te banesat e bardha,afer shkolles fillore ILIRIA. Banesa ka 78m2 bruto kurse 65m2 neto. Ndertim i vjeter

Afer Maxi market dhe VIP taxi.


Informatat ne tel. 044 167 399; 044 610 926 dhe 049 418 732/049 418 102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim