( shes 3 banesa te 3D project ne Matin 1)-.

Shitet nga: arlind 15 Nën 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
shes 3 banesa te 3D project ne Matin 1..banesat kane siperfaqe
-87m2 ne katin e trete..kapamje ka rruga B(veri-perendimi)ka sallon me kuzhin edhe dy dhoma gjumi.dy terasa qmimi per
m2/870euro.-..
-52m2 banesa ne katin e pare te banimit ka sallon me kuzhin edhe dhomen e gjumit
-62m2 banesa ne katin pare te banimit ka sallon me kuzhin edhe dhomen e gjumit
-52m2 banesa ne katin e katert te banimit ka sallon me kuzhin edhe dhomen e gjumit
-62m2 banesa ne katin e shtat tebanimi ka sallon me kuzhin edhe dhomen e gjumit
banesat jan me dy ashnesor jan vetem tri banesa ne hymje dhe kan cilsi te ndertimit shum te lart...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim