1.30 ari ne Prishtine afer Parkut te Qytetit !!

Shitet nga: Adhurim 11 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
shes truallin afer parkut te qytetit 25000[njizet epesmij ]etrualligjindet ne rrugen edmond hogja .dokumentat jan ne emrin tim dhe perkthimin mundemi me ba meni ren.siperfaqja 1,30 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim