10 Ari Truall Hajvali Afer Rezidencës Pacolli

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet 10 Ari Truall në Hajvali (Mbrapa Pompës Mili Përball Rezidences banesore Pacolli, rruga Prishtinë- Hajvali). Trualli gjendet 500 Metra prej rrugës Kryesore, ka rrugë të shtruar me zhavor, afër janë: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E pershtatshme per Magazine, Shtepi dhe veprimtari te ndryshme.

Çmimi: 4500€. Për Ari.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349 Agroni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim