#125 Leshohet banesa me qira ne lagje te spita..

Shitet nga: AL 02 Pri 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne l. Spitalit. Banesa mobilohet brenda javes me te gjitha te rejat.Me dhome te fjetjes, dhoma tjeter me dy shtrata, salloni do te mobilohet me ulese te dites me tv dhe te gjitha pajisjet tjera percjellese.

Jane porosite te gjitha mobiljet, brenda javes montohen.
Banesa ka

2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhine
1 terase
1 banjo
parking per vetura
dhe ka rojtar 24H

Info: 049/222-303 049222303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim