#154 BANES me QERA ne BANESAT E NARTELIT ne EMS..

Shitet nga: Banesa 28 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj BANESEN me QERA.

Banesa gjindet ne Emshir, ne Banesat e Nartelit mbi MAXI. Dhe ka kete renditje.

- Sallon+kuzhin
- 2 dhoma gjumi
- wc
- teras

BANESA eshte pa mobilje, e ka vetem kuzhinen komplet dhe njeren dhome.

Per me shume kontaktoni ne nr 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim