#169 Leshoj BANESE me QERA prapa TEATRIT KOMBETAR

Shitet nga: Banesa 19 Maj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira prapa Teatrit Kombetar. Te 4 llullat
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Terasa

Kontakt: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim