2 DUPLEX banesa ne KALABRI

Shitet nga: arlind 27 Dhj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: lagjja KALABRIA kompleksi CENTRAL
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
shes 2 DUPLEX banesa ne KALABRI dhe kane kete siperfaqe
---duplex130.5m2(etazhi 1 perfshihet(salloni.kuzhina.dhoma e gjumit..banjo.ballkoni.Ne etazhin e 2 perfshihen salloni.tri dhoma gjumi dhe banjo) ndertimi perfundon ne dhjetor te vitit 2015
---duplex129.1m2etazhi 1 perfshihet(salloni.kuzhina.dhoma e gjumit..banjo.ballkoni.Ne etazhin e 2 perfshihen salloni.tri dhoma gjumi dhe banjo)ndertimi perfundon ne mesin e viti 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim