#59 BANES ME QERA ne EMSHIR (MOBILOHET SIPAS DES..

Shitet nga: Banes 26 Maj 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me Qera ne lagjen EMSHIR te EuroPrinty

Banesa ka :
- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + kuzhin
- 2 wc
- 2 ballkona.

VEREJTJE : BANESA ESHTE E RE DHE PA MOBILJE. POR E MOBILOJM SIPAS KERKESES SE KLIENTIT .

049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim