BANES ME QERA NE DARDANI

Shitet nga: Privat 03 Gsh 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë

Banesa posedon:

1. Dhomë ditore (sallon)
2. Kuzhin me hapësire te mjaftueshme edhe per fjetje
3. Banjo
4. Teras (ballkon)
5. Koridor

Banesa është e mobiluar me 4 shtreter
Banesa gjindet ngjitur me postën qëndrore në Dardania
Banesa eshte rinovuar me ngrohje qendrore me radiator te rinje, dritate dhe roleta te reja etj.


Prioritet: qiftat, familjar, studentet femra me kohë min. 12 muaj_
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim