BANES ME QIRA NE ULPIAN (mbrapa AAK) 200 Euro. ..

Shitet nga: Ismajl 28 Shk 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet Banesa me qira ne Ulpiane Blloku A/5

2 dhoma +kuzhina me1 dhome dite

banjo dhe dy ballkona (Lindje-Perendim)

Banesa eshte e pamobiluar, preferohet per familjar.


Tel: 044 124 748 ose 049 78 2557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim