BANES ne hyrje të lagjes Arbëri, afër P..

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 04 Gsh 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
(SHITET). Tre minuta në këmbë nga Kafet e Vogla, banesa gjendet në hyrje të lagjes Arbëria (ish-Dragodan, mes Pandora Tower dhe Ministrise se Shendetesise) dhe ofron të gjitha komoditetet e qendrës, me cmim shumë më të volitshëm. I orientuar kah jug-perëndimi, mjaft i qetë. Sip. 105 m2: dhome dite, kuzhinë gatim-ngrënie, dy dhoma gjumi, banjo, wc, korridor i madh dhe ballkon. Kati i shtatë, me lift, ka nënkulm që mund të përshtatet në hapësirë banimi, momentalisht i pashfrytëzuar. Ka ngrohje qendrore dhe klimatizim. Apartamenti është super komod, i gatshem per te banuar. Zona është tepër e kërkuar nga ndërkombëtarët për qera. Ka furnizim të rregullt me ujë dhe rrymë. Bleresit i mbetet të sjellë vec sendet personale.


Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim