BANESA M.R

Shitet nga: MILAZIM RECICA 11 Shk 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 940 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 73 meter katror , Kati i III. Banesa ka dy dhoma gjumi , dhoma e madhe e qendrimit ditor me kuzhine , banjo dhe balkon , ndriqimi i baneses me diell eshte tere diten sepse nuk eshte i penguar nga asnje ndertim i larte . Banesa gjindet ne lagjen Top Hane , rendi i dyte perballe nderteses se Ministrise se Shendetesise . Banesa eshte ndertim i ri dhe disponon me te gjithe dokumentacionin e rregullt per leje . Qmimi eshte 780 euro per meter katror. nr kontaktues ; 038 224 211 nga ora 09 deri 17 , nga dita e Hene deri ne diten e Shtune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim