BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Simon 10 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, PËRBALL FURRES SË QERIMIT, KATI 3, ME SIPËRFAQE 90m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME TRAPEZARI, KUZHINË, ME PAMJE NGA DY ANËT, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 110.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim