BANESA NË LAGJEN “AKTASH

Shitet nga: Pirro 25 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË LAGJEN “AKTASH” NË Rr.”AGIM RAMADANI” KATI 11, ME SIPËRFAQE 104.41m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 83.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim