BANESA NË ULPIANË

Shitet nga: Simon 23 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË ULPIANË, KATI PËRDHES, ME SIPËRFAQE 50m2, +50m2 PODRUMI, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, SHPAJZ, ME MUNDËSI SHËNDRRIMI NË ORDINANCË E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 65.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim