BANESA NE BREGUN E DIELLIT - PUHIZA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DA VINCI 16 Maj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 500 EUR   495 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 59 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit, ndertim i ri i cilesis se lart te kompleksi 'Puhiza'. Banesa ka gjendet ne katin e VII-te dhe ka 59m². Nxemja qendrore eshte e instaluar me Termokos.

Renditja:
Sallon me kuzhin (open concept)
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Shpajz

Qmimi: 49500

Kontakti:
tel/viber 045 951358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim