BANESA NE LAGJEN AKTASH AFER OSBE-s

Shitet nga: Rizvan 10 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen aktash afer OSBE-s , ka 64metra2 dhe eshte e mobiluar teresisht.
Salloni me kuzhine e perbashkte 1 dhome gjumi ,banjo,koridor dhe ballkon.
Banesa gjendet ne katin e 4-tert ka ashensor, dhe ka edhe parking.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim