BANESA NE LESNA

Shitet nga: rexh 30 Mar 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 145 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne LESNA ne objektin nexhi 1 ne lagjen Kalabria .Banesa eshte ne katin e 7 ka 145m2 , ka sallon,kuzhine,3 dhoma gjumi,2 banjo,1 wc ,ballkon.
Objekti ka hapësire gjelbëruese si dhe parking kolektiv për vetura.
Banesa ka pamje ne trija anet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim