BANESA

Shitet nga: Vlora 05 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte, Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në lagjen Lakrishtë në Prishtinë.
Banesa ka 75m2 dhe posedon 2 dhoma gjumi ,sallon të madh ,kuzhinë, banjo, 2 ballkone dhe një shpajz.Banesa gjendet në katin e parë, dhe ka dokumentacion të rregullt.Është e përshtatshme edhe si objekt afarist.Vlen të cekët se kjo lagje është mjaftë e qetë dhe e përshtatshme për banim njëherit kjo lagje ka edhe një mini park për fëmijë, mini park të lodrave dhe parking të madh. Qmimi i Diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim