BANESAT NE LAGJEN E MUHAXHERVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

880 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të prishtin perball ( HOTEL AFA)
• Hyrja në objekt dhe parking Ujë 24h
• Lift të veçant secila hyrje, e ndarë nga lokalet afariste
Banesat kanë ndriçim të mjaftushëm, parket, ventilim me standard të ndërtimit, banjot me elemente sanitare të cilësisë së lartë, dyer të blinduara dhe kundër zjarrit, kuzhinat me pllaka cilësore, dritare PVC me roletne, dyer të brendshme të kualitetit të lartë, etj.
Tipet e banesave janë :
• Tipi 1 – 85.91m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhomë e fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 2 – 86.1 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 3 – 96.15 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo, ballkona)
• Tipi 4 – 83.34 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo, ballkona)
• Tipi 5 – 55.05 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 1 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 6 – 85.91 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhomë e fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 7 – 83.93m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 8 – 96.91 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 9 – 79.42 m² (qëndrim ditor , kuzhina, 2 dhomë e fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 10 – 67.92m² (qëndrim ditor , kuzhina, 1 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 11 – 39.4m² (qëndrim ditor , kuzhina, 1 dhoma të fjetjes,banjo,)
• Tipi 12 – 128m² (qëndrim ditor , kuzhina, 3 dhomë e fjetjes,banjo,ballkon)
• Tipi 13 – 108.1m² (qëndrim ditor , kuzhina, 3 dhoma të fjetjes,banjo,ballkon)

Qmimi 880 euro per m2 varet nga kati, qmimi i diskutueshem.
PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim