BANESE 88M2 TE GJIMNAZI SAMI FRASHERI

Shitet nga: Gezim 18 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tri dhomëshe , 88 m2 , ne katin e dyte, gjendet ne fillim te rrugës Haxhi Zeka.afër shkollës së mesme Sami Frashëri.

Banesa ,ka një sallon se bashku me trepezari dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi , banjo, një shpajz dhe dy tarraca.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Për informata lajmërohuni ne telefonin 045-547-517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim