*BANESE ME QERA NE B.DIELLIT AFER XHAMBAZEVE

Shitet nga: Bashkim 21 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne bregun e diellit shume afer xhambazeve , banesa ka dy dhoma te gjumit , sallonin me kuzhin , banjon , ballkon . Banesa leshohet vetem per familjar dhe kohe te gjate, dhe po ashtu leshohet me mobile ose pa mobile varesisht prej nevojes dhe marveshjes.
Informatat ma te hollesishme mund ti merrni ne : 044 / 115 - 170 ose 049 / 115 - 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim